Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

EMK VARAHALDUSE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

212 külastajat

20 jälgijat

EMK VARAHALDUSE OÜ: Sünnilugu

Tõrva linna kandis toimetav ettevõte, EMK VARAHALDUSE OÜ sündis 15 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis on aga tänaseks kokku kuivanud.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis EMK VARAHALDUSE OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma panid püsti E. J. (30.09.1960) ja M. M. (19.12.1954). EMK VARAHALDUSE OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 44 aastane, E. J. kaunis keskeas 50 aastane, M. M..

. Enne EMK VARAHALDUSE OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SPECIES OÜ. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle EMK VARAHALDUSE OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

. Enne EMK VARAHALDUSE OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet LOIDI TALU FIE. Täna ta siiski enam EMK VARAHALDUSE OÜ eesotsas ei toimeta.

EMK VARAHALDUSE OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Enda kinnisvara ost ja müük" turul 227 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 135.9 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..