Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

MVT HALDUS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

336 külastajat

4 jälgijat

MVT HALDUS OÜ: Sünnilugu

Jõgeva linna kandis toimetav ettevõte, MVT HALDUS OÜ sündis 15 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis on aga tänaseks kokku kuivanud.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis MVT HALDUS OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (36577.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti V. K. (15.10.1974) ja T. T. (17.04.1975). MVT HALDUS OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 30 aastane, V. K. parimas nooruses 30 aastane, T. T..

. Enne MVT HALDUS OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet VAIDO KALM FIE. MVT HALDUS OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

T. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 4 aastat. Enne MVT HALDUS OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TAAVI TÕNTS FIE. MVT HALDUS OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

MVT HALDUS OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Küttepuude tootmine" turul 112 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 21.7 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Põllumajandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..