Meedialeht
Vali raport X

NORDIC HOTELS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

2 840 külastajat

63 jälgijat

Featured Image

NORDIC HOTELS OÜ: Tegevusaruanne 2018

Sissejuhatus

2018. aasta osutus väga edukaks aastaks, kuna konkurentsitihedal turul õnnestus tõsta nii keskmist hinda kui ka täituvust. Saavutasime oma tegevusajaloo rekordilise käibe ja vaatamata ka mitmete kulude olulisele tõusule ka rekordilähedase puhaskasumi.

Juhatus jätkas investeeringute tegemist nii töötajate koolitusse, teenuste arendamisse kui ka hotelli remonti eesmärgiga olla kõrge konkurentsivõimega.

Juhatus jätkas ka otsinguid uute hotellide avamiseks või üle võtmiseks nii Eestis kui ka välismaal.2018. tehti aktiivset müügi- ja turundusalast koostööd World Hotels’iga ja teiste koostööpartneritega nii kodu- kui ka välismaal ja tutvuti hotellindusala uuendustega maailma erinevates riikides.

Tulud, kulud ja kasum

Et kõik ausalt ära rääkida, miks ma seda raamatut kooliajal ei lugenud, pean alustama sellest, et kui oli võimalus minna raamatukokku, läksin ma klassivendadega selle asemel vahetunni ajal jõe äärde kevadist jääminekut vaatama. Nii ta siis lugemata jäi, kuid seda enam oli avastamist nüüd, aastaid hiljem.

Päris nii ka ei saa öelda, et kõik oleks halb olnud, oli headki. Näiteks saavad Sihvka ja Kiilike ülesandeks raamatukogu võlglastega `arveid õiendada`. Tootsiks ja Libleks maskeerununa ning relva (laadimata) ähvardusel õnnestub Lutsu „Kevade” raamatukogule tagasi saada. Jah, paneb lausa kukalt kratsima, et kui tagastamata raamatu tegelased ukse taha ilmuvad, siis... siis on ikka mõistlikum tähtaegadest kinni pidada.

Hoolimata kohatisest ebaõnnest(umisest) ei heida Agu Sihvka meelt. Alati on tal mõni vanasõna, mida varrukast võtta, kaaslaste optimism või lööklause, millega hoida motivatsiooni. Üks jäi meelde, õigemini tuli meelde: Pioneer on alati valmis!

Oh seda nostalgiat.

login

Läks huvitavaks?

Edasi lugemiseks

Irid Sisene Registreeru
Kõik artiklid