Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

INCORPORE INVEST OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

378 külastajat

34 jälgijat

INCORPORE INVEST OÜ: Sünnilugu

Tartu linna kandis toimetav ettevõte, INCORPORE INVEST OÜ sündis 15 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel kuid seisis 3 aastat "riiulis", enne kui elumärki andis ja algas äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis INCORPORE INVEST OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma panid püsti R. O. (03.11.1980) ja H. M. (14.02.1977). 12 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel toredas tudengieas 24 aastane, R. O. parimas nooruses 28 aastane, H. M..

R. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 5 aastat. Enne INCORPORE INVEST OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SEVENGROUP OÜ. Täna ta siiski enam INCORPORE INVEST OÜ eesotsas ei toimeta.

H. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 4 aastat. Enne INCORPORE INVEST OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet CORPORATE OÜ. Täna ta siiski enam INCORPORE INVEST OÜ eesotsas ei toimeta.

INCORPORE INVEST OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Valdusfirmade tegevus" turul 53 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 276.1 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Finantstegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..