Meedialeht
Vali raport X

VARIA EHITUS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

314 külastajat

18 jälgijat

VARIA EHITUS OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, VARIA EHITUS OÜ registreeriti 14 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab H. O..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 11 893 tk ehk 29.6% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine" riiulisse vorbitud 422 ettevõtet (20.0% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis VARIA EHITUS OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti H. O. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 42-aastane mees, H. O. (s. 01.01.1978). Värskel juhatuse liikmel ei olnud siis veel varasemat kogemust ette näidata. Magajat tööle sundida ta ei suutnud või ei soovinud ning ilmselt ei kuluta siia oma aega. VARIA EHITUS OÜ juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige H. O. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 5, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 63 191 382) ja kasumit oma omanikele 10 842 330 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..