Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

VENDITEHNIK OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 061 külastajat

7 jälgijat

VENDITEHNIK OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, VENDITEHNIK OÜ sündis 14 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel kuid tiksus vaikselt 8 aastat, enne kui algas aktiivne äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis VENDITEHNIK OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (398991.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti Ü. N. (05.12.1983) ja H. M. (14.02.1977). 6 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel toredas tudengieas 22 aastane, Ü. N. parimas nooruses 29 aastane, H. M..

Ü. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VENDITEHNIK OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet MEHNTACK OÜ. Täna ta siiski enam VENDITEHNIK OÜ eesotsas ei toimeta.

H. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 5 aastat. Enne VENDITEHNIK OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet CORPORATE OÜ. Täna ta siiski enam VENDITEHNIK OÜ eesotsas ei toimeta.

VENDITEHNIK OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline nõustamine" turul 104 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 81.8 miljonit eurot, millest VENDITEHNIK OÜ osa on tubli 0.2%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..