Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

MIKRONET GRUPP OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

204 külastajat

1 jälgija

MIKRONET GRUPP OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, MIKRONET GRUPP OÜ sündis 14 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis MIKRONET GRUPP OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2017 aasta käive (14508.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma pani püsti M. T.. MIKRONET GRUPP OÜ juhatuse liikme toolile istus tol hetkel parimas nooruses 32 aastane, M. T..

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle MIKRONET GRUPP OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

MIKRONET GRUPP OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Kood ei ole enam kasutusel, vali kahe järgmise tegevusala koodi vahel: 61101 Elektroonilise side teenused fikseeritud sidevõrgus või 61901 Elektroonilise side muud teenused (Muu traatsideteenuse osutamine)" turul 5 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 15.0 miljonit eurot, millest MIKRONET GRUPP OÜ osa on tubli 0.0%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Info ja side

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..