Meedialeht
Vali raport X

BS/2 ESTONIA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

712 külastajat

34 jälgijat

BS/2 ESTONIA OÜ: Ekspordilugu

BS/2 ESTONIA OÜ püüab küll välisturgu, kuid seni on ekspordi osakaal ettevõtte käibest jäänud kasinaks. Eelmisel aastal moodustas see 0,4 protsenti ning kokku müüdi kaupu teistesse riikidesse 2 499 euro eest.

Näpuotsaga müüakse üht-teist Leedu turule. See on küll parem kui mitte midagi, kuid haljale ekspordioksale jõudmiseni on veel aega. Ehk tuleb järgmine aasta parem!

BS/2 ESTONIA OÜ jaoks oli eelmine aasta ekspordirindel pigem nukker, sest müük välisriikidesse kukkus kui kivi. Kui 2017. aastal müüdi kaupu Eestist väljapoole veel 6 237 euro eest, siis 2018. aastal vaid 2 499 euro eest.

Kõige suurema languse on teinud Leedu turg, kus müük kukkus kena 4 087 euro pealt 2 499 eurole. Mis küll nihu läks?

Võrdlusena võib välja tuua, et kogu sama sektori ettevõtete eksport Leedu turule oli 770,1 miljonit eurot, millest BS/2 ESTONIA OÜ eksport moodustas alla 0,00 protsendi. Kui kõigi turgude sama sektori edukaimad ettevõtted on ERICSSON EESTI AS ja ENEFIT ENERGIATOOTMINE AS, siis Leedu turul teevad selle valdkonna Eesti ettevõtete seas ilma veel TOYOTA BALTIC AS ja ELPA OÜ, mille käive Leedu turul oli eelmisel aastal vastavalt 103,58 miljonit ja 24,15 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Info ja side

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..