Meedialeht
Vali raport X

NORD PETROLEUM OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 121 külastajat

90 jälgijat

NORD PETROLEUM OÜ: Tudulugu

Võru kandi aadressiga ettevõte, NORD PETROLEUM OÜ registreeriti 14 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab J. J..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 14 799 tk ehk 32.9% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge" riiulisse vorbitud 1 036 ettevõtet (29.7% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis NORD PETROLEUM OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti J. J. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 49-aastane mees, U. J. (s. 23.08.1971). U. J. ei olnud enam äris sugugi roheline ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 5 ettevõtte juhtimisest saadud 9 aastase ärikogemuse. Enne NORD PETROLEUM OÜ etteotsa asumist oli ta METASAR OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ootab ettevõtte imelist ärkamist. NORD PETROLEUM OÜ juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige U. J. on üsna tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 9, enamik viksid ja viisakad. Käivet tehti tema käe all kokku 33 184 ja omanikele kasumit 41 734 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..