Meedialeht
Vali raport X

MORA PRODUCTION OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

3 külastajat

0 jälgijat

MORA PRODUCTION OÜ: Tudulugu

Viljandi kandi aadressiga ettevõte, MORA PRODUCTION OÜ registreeriti 14 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis.

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 3 903 tk ehk 25.0% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine" riiulisse vorbitud 101 ettevõtet (26.3% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis MORA PRODUCTION OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti B. L. ja selle juhatuse liikme toolile istus juba pensionieas 67-aastane välismaa kodanik, B. L. (s. 12.06.1953). Värskel juhatuse liikmel ei olnud siis veel varasemat kogemust ette näidata. Magajat tööle sundida ta ei suutnud või ei soovinud ning ei ole enam selles ettevõttes. MORA PRODUCTION OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..