Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

SVJATA VATRA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

161 külastajat

1 jälgija

SVJATA VATRA OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, SVJATA VATRA OÜ sündis 14 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis SVJATA VATRA OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (52162.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti T. T. (29.04.1971) ja R. T. (19.10.1976). SVJATA VATRA OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 35 aastane, T. T. parimas nooruses 29 aastane, R. T..

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SVJATA VATRA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. SVJATA VATRA OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SVJATA VATRA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. SVJATA VATRA OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

SVJATA VATRA OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge" turul 529 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 364.6 miljonit eurot, millest SVJATA VATRA OÜ osa on tubli 0.0%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Meelelahutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..