Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

FUND EHITUS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

26 038 külastajat

215 jälgijat

FUND EHITUS OÜ: Riigihangete lugu

FUND EHITUS OÜ on läbi aja võitnud erinevaid riigihankeid, sagedusega keskmiselt 2,4 korda aastas ja esimene neist võideti 11 aastat tagasi, aastal 2009. Riigipirukast on ettevõte osa saanud kokku 26 korda, vastutasuks on kodanike hüvanguks teenust osutatud või töid tehtud 70 077 337 euro eest. Seda on juba kokku ühe päris eduka ettevõtte aastakäibe jagu.

Rekordiline oli ettevõtte jaoks aga aasta 2018, mil võideti kõige suuremas summas hange "Tallinna Tondi Põhikooli rekonstrueerimine", kogumaksumusega 10 120 999 eurot. Hanke võitmine võimaldas vist rahulikumalt võtta, sest olulist käibekasvu see ettevõttele ei andnud.

Keskmiselt moodustab ühe võidetud hanke osakaal FUND EHITUS OÜ käibest aga tervelt 29%! Seda on üsna palju ja riigihankest saadava sissetuleku ära langemine käibes annaks kindlasti tunda.

Sestap on täiesti mõistetav ka ettevõtte aktiivsus hangetel – kokku on FUND EHITUS OÜ nende võidetud hangete kohta üldse riigihangetel osalenud (teinud pakkumisi) 50 korda.

Tegu on seejuures igati väärika partneriga riigile, kes ise maksab mõnel juhul riigikassasse makse rohkem või sama palju, kui on saadud müügikäivet riigihankel osalemisest. Nagu oma klassi oivik, ei ole see ettevõte oma ajaloos jätnud täitmata ei maksu- ega aruandluskohustusi, ega jätnud äripartnereid pika ninaga.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..