Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

SCANSATEC BALTIC OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

73 külastajat

82 jälgijat

SCANSATEC BALTIC OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, SCANSATEC BALTIC OÜ sündis 14 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis SCANSATEC BALTIC OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti M. H. J. (14.12.1954), T. H. E. J. (14.09.1947) ja N. M. L. (22.03.1979). SCANSATEC BALTIC OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel küpses vanuses 51 aastane, M. H. J. küpses vanuses 58 aastane, T. H. E. J. parimas nooruses 27 aastane, N. M. L..

M. H. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SCANSATEC BALTIC OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. SCANSATEC BALTIC OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

T. H. E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SCANSATEC BALTIC OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. SCANSATEC BALTIC OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

N. M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SCANSATEC BALTIC OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on SCANSATEC BALTIC OÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

SCANSATEC BALTIC OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Elektroonika- ja telekommunikatsiooniseadmete ning nende osade hulgimüük" turul 100 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 424.3 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..