Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

VS INVEST OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

626 külastajat

10 jälgijat

VS INVEST OÜ: Sünnilugu

Võru linna kandis toimetav ettevõte, VS INVEST OÜ sündis 14 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis VS INVEST OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti A. R. (19.09.1984) ja M. A. (10.09.1984). VS INVEST OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel toredas tudengieas 22 aastane, A. R. toredas tudengieas 22 aastane, M. A..

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VS INVEST OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam VS INVEST OÜ eesotsas ei toimeta.

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VS INVEST OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam VS INVEST OÜ eesotsas ei toimeta.

VS INVEST OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Saematerjali tootmine" turul 204 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 256.2 miljonit eurot, millest VS INVEST OÜ osa on kahanenud alla 0.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..