Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

CAMIROSA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

161 külastajat

7 jälgijat

CAMIROSA OÜ: Sünnilugu

CAMIROSA OÜ juriidilise keha sünnikuupäevaks on 21.11.2006, kuid äritegevust ei alustatudki.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis CAMIROSA OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma panid püsti K. P. (18.11.1973) ja A. V. (24.01.1968). CAMIROSA OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 33 aastane, K. P. kaunis keskeas 38 aastane, A. V..

K. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 5 aastat. Enne CAMIROSA OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet VEEJÕUD OÜ. Täna ta siiski enam CAMIROSA OÜ eesotsas ei toimeta.

. Enne CAMIROSA OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet VEERENNI ÄRIKESKUS OÜ. Täna ta siiski enam CAMIROSA OÜ eesotsas ei toimeta.

CAMIROSA OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Usaldusfondide, investeerimisfondide ja sarnaste finantsüksuste investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse" turul 25 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1.8 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Finantstegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..