Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

CAMIROSA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

161 külastajat

7 jälgijat

CAMIROSA OÜ: Tudulugu

Tartu kandi aadressiga ettevõte, CAMIROSA OÜ registreeriti 13 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab M. K..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 5 114 tk ehk 56.5% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse" riiulisse vorbitud 1 402 ettevõtet (68.1% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis CAMIROSA OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti None ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 52-aastane naine, A. V. (s. 24.01.1968). A. V. oli alustamise hetkeks juba mõndagi näinud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 1437 ettevõtte juhtimisest saadud 8 aastase ärikogemuse. Enne CAMIROSA OÜ etteotsa asumist oli ta ELFI PROJEKT OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on tänaseks ettevõttest lahkunud. CAMIROSA OÜ juures on aja jooksul olnud 3 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige A. V. on selline tegija, kellel ettevõtteid juhtida 6, kuid tulemused kurvad – tema käe all tehti käivet (kokku 0) ja kasumit oma omanikele 0 euro ulatuses (2019) a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Finantstegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..