Meedialeht
Vali raport X

HANSA BIODIESEL OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 209 külastajat

71 jälgijat

HANSA BIODIESEL OÜ: Lõpulugu

HANSA BIODIESEL OÜ kustutati pärast 9 aastat eksisteerimist.

Ettevõte võttis endaga teispoolsusesse kaasa ka probleeme. Firma maksuvõlg on kasvanud 119563 euroni. Nii otsustasidki HANSA BIODIESEL OÜ juhid Raul Sillandi ja Andrei Meidra, et parem on need piinlikud plekid oma kuueesiselt minema pühkida.

Oma 9 eluaasta jooksul tegi HANSA BIODIESEL OÜ käivet 934 642 eurot ning jäi lõppkokkuvõttes -1123587 euroga kahjumisse. See summa lendas tuulde.

Et kõik ausalt ära rääkida, miks ma seda raamatut kooliajal ei lugenud, pean alustama sellest, et kui oli võimalus minna raamatukokku, läksin ma klassivendadega selle asemel vahetunni ajal jõe äärde kevadist jääminekut vaatama. Nii ta siis lugemata jäi, kuid seda enam oli avastamist nüüd, aastaid hiljem.

Päris nii ka ei saa öelda, et kõik oleks halb olnud, oli headki. Näiteks saavad Sihvka ja Kiilike ülesandeks raamatukogu võlglastega `arveid õiendada`. Tootsiks ja Libleks maskeerununa ning relva (laadimata) ähvardusel õnnestub Lutsu „Kevade” raamatukogule tagasi saada. Jah, paneb lausa kukalt kratsima, et kui tagastamata raamatu tegelased ukse taha ilmuvad, siis... siis on ikka mõistlikum tähtaegadest kinni pidada.

Hoolimata kohatisest ebaõnnest(umisest) ei heida Agu Sihvka meelt. Alati on tal mõni vanasõna, mida varrukast võtta, kaaslaste optimism või lööklause, millega hoida motivatsiooni. Üks jäi meelde, õigemini tuli meelde: Pioneer on alati valmis!

Oh seda nostalgiat.

login

Läks huvitavaks?

Edasi lugemiseks

×
Irid
Sisene
Kõik artiklid

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi