Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

KAUGHALDUS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 093 külastajat

4 jälgijat

KAUGHALDUS OÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus KAUGHALDUS OÜ meeskonda 5 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 1 240 EUR/kuus.

Võrdlus eelmise kvartaliga

Võrreldes II kvartaliga meeskonna suurus ei muutunud.

Aasta kokkuvõte

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 1 187 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 3 114 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 53 protsenti.

Palgaralli

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 90 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 1 090 EUR.

Võrdlus valdkonna keskmisega

KAUGHALDUS OÜ tegutseb sektoris INFO JA SIDE, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 519 EUR kuus. Tartu, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 028 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Info ja side

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..