Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

10 DISTRIBUTION GROUP OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

405 külastajat

2 jälgijat

10 DISTRIBUTION GROUP OÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus 10 DISTRIBUTION GROUP OÜ meeskonda 6 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 1 690 EUR/kuus.

Võrdlus eelmise kvartaliga

Võrreldes II kvartaliga meeskonna suurus ei muutunud.

Aasta kokkuvõte

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 1 767 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 9 131 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 25 protsenti.

Palgaralli

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2018) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 1 552 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 18 626 EUR.

Võrdlus valdkonna keskmisega

10 DISTRIBUTION GROUP OÜ tegutseb sektoris VEONDUS JA LAONDUS, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 978 EUR kuus. Harju, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 340 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..