Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

SCANSATEC HOLDING OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

13 külastajat

52 jälgijat

SCANSATEC HOLDING OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, SCANSATEC HOLDING OÜ registreeriti 13 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab N. M. L..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 5 114 tk ehk 56.5% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Valdusfirmade tegevus" riiulisse vorbitud 1 625 ettevõtet (65.1% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis SCANSATEC HOLDING OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti None ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 43-aastane naine, M. M. M. (s. 26.08.1977). M. M. M. oli alustamise hetkeks pisut ärimaailma nuusutanud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 14 ettevõtte juhtimisest saadud 3 aastase ärikogemuse. Enne SCANSATEC HOLDING OÜ etteotsa asumist oli ta ITRANSITION ESTONIA OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on siirdunud mujale. SCANSATEC HOLDING OÜ juures on aja jooksul olnud 4 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige M. M. M. on üsna tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 26, enamik viksid ja viisakad. Käivet tehti tema käe all kokku 3 433 099 ja omanikele kasumit -50 922 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Finantstegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..