Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

MIEMMA HOLDING OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

775 külastajat

155 jälgijat

MIEMMA HOLDING OÜ: Sünnilugu

Harju maakonnas toimetav ettevõte, MIEMMA HOLDING OÜ sündis 13 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis MIEMMA HOLDING OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti V. A. (26.02.1979) ja K. A. (01.01.1979). MIEMMA HOLDING OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 28 aastane, V. A. parimas nooruses 28 aastane, K. A..

. Enne MIEMMA HOLDING OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TALLINN, MÖLDRE TEE 13 KÜ. MIEMMA HOLDING OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne MIEMMA HOLDING OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam MIEMMA HOLDING OÜ eesotsas ei toimeta.

MIEMMA HOLDING OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus" turul 4827 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1776.6 miljonit eurot, millest MIEMMA HOLDING OÜ osa on kahanenud alla 0.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..