Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

VIRTEX OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

3 056 külastajat

35 jälgijat

VIRTEX OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, VIRTEX OÜ sündis 13 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis VIRTEX OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti K. J. (18.12.1980) ja A. K. (28.06.1983). VIRTEX OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 26 aastane, K. J. toredas tudengieas 24 aastane, A. K..

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VIRTEX OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. VIRTEX OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Täna ta siiski enam VIRTEX OÜ eesotsas ei toimeta.

VIRTEX OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus" turul 4835 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1777.0 miljonit eurot, millest VIRTEX OÜ osa on kahanenud alla 0.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..