Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

FOTOAKADEEMIA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

965 külastajat

9 jälgijat

FOTOAKADEEMIA OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, FOTOAKADEEMIA OÜ sündis 13 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis FOTOAKADEEMIA OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti R. M. (30.12.1976), A. G. (03.05.1970), H. K. (16.07.1947) ja E. S. (30.05.1946). FOTOAKADEEMIA OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 30 aastane, R. M. kaunis keskeas 37 aastane, A. G. küpses vanuses 60 aastane, H. K. küpses vanuses 61 aastane, E. S..

. Enne FOTOAKADEEMIA OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet C2B PORTAAL OÜ. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle FOTOAKADEEMIA OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

A. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 5 aastat. Enne FOTOAKADEEMIA OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KAMMERKOOR STUDIUM VOCALE MTÜ. Ta on FOTOAKADEEMIA OÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

H. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 4 aastat. Enne FOTOAKADEEMIA OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SUURUPI SELTS MTÜ. Täna ta siiski enam FOTOAKADEEMIA OÜ eesotsas ei toimeta.

E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne FOTOAKADEEMIA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam FOTOAKADEEMIA OÜ eesotsas ei toimeta.

FOTOAKADEEMIA OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muude kindlate kaupade vahendamine" turul 216 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 257.5 miljonit eurot, millest FOTOAKADEEMIA OÜ osa on kahanenud alla 0.2%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..