Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

AMITRONIK OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

333 külastajat

5 jälgijat

AMITRONIK OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, AMITRONIK OÜ sündis 13 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis AMITRONIK OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti K. R. (28.11.1985), H. R. (09.02.1979) ja P. S. (22.09.1946). AMITRONIK OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel toredas tudengieas 22 aastane, K. R. parimas nooruses 28 aastane, H. R. küpses vanuses 61 aastane, P. S..

K. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. Enne AMITRONIK OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet MLN BALTIC PARTNERS OÜ. Täna ta siiski enam AMITRONIK OÜ eesotsas ei toimeta.

. Enne AMITRONIK OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TEED JA TÄNAVAD GROUP OÜ. Täna ta siiski enam AMITRONIK OÜ eesotsas ei toimeta.

. Enne AMITRONIK OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet VIRU-NIGULA TUULEJÕUD OÜ. Täna ta siiski enam AMITRONIK OÜ eesotsas ei toimeta.

AMITRONIK OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Elektrijuhtmete ja -seadmete paigaldus" turul 339 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 56.1 miljonit eurot, millest AMITRONIK OÜ osa on kahanenud alla 0.2%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..