Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

RAHAVOOD OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

457 külastajat

4 jälgijat

RAHAVOOD OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, RAHAVOOD OÜ sündis 13 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis RAHAVOOD OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti K. P. (09.11.1976), I. B. (27.06.1971) ja I. L. (17.10.1972). RAHAVOOD OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 31 aastane, K. P. kaunis keskeas 36 aastane, I. B. parimas nooruses 35 aastane, I. L..

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne RAHAVOOD OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. RAHAVOOD OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

. Enne RAHAVOOD OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TALLINN, TÖÖSTUSE TN 26 KÜ. RAHAVOOD OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

I. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne RAHAVOOD OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam RAHAVOOD OÜ eesotsas ei toimeta.

RAHAVOOD OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Raamatupidamine, maksualane nõustamine" turul 1491 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 130.3 miljonit eurot, millest RAHAVOOD OÜ osa on kahanenud alla 0.1%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..