Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

LATUKREST OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

514 külastajat

6 jälgijat

LATUKREST OÜ: Sünnilugu

Järva maakonnas toimetav ettevõte, LATUKREST OÜ sündis 13 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis LATUKREST OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti K. R. (28.11.1985), H. R. (09.02.1979) ja P. S. (22.09.1946). LATUKREST OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel toredas tudengieas 22 aastane, K. R. parimas nooruses 28 aastane, H. R. küpses vanuses 61 aastane, P. S..

K. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. Enne LATUKREST OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet AMITRONIK OÜ. Täna ta siiski enam LATUKREST OÜ eesotsas ei toimeta.

. Enne LATUKREST OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TEED JA TÄNAVAD GROUP OÜ. Täna ta siiski enam LATUKREST OÜ eesotsas ei toimeta.

. Enne LATUKREST OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet VIRU-NIGULA TUULEJÕUD OÜ. Täna ta siiski enam LATUKREST OÜ eesotsas ei toimeta.

LATUKREST OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Elamute ja mitteeluhoonete ehitus" turul 1324 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 707.6 miljonit eurot, millest LATUKREST OÜ osa on kahanenud alla 0.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..