Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

VIPMARINE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

514 külastajat

2 jälgijat

VIPMARINE OÜ: Sünnilugu

Abja-Paluoja linna kandis toimetav ettevõte, VIPMARINE OÜ sündis 13 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis VIPMARINE OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (246125.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti K. R. (28.11.1985), H. R. (09.02.1979) ja P. S. (22.09.1946). VIPMARINE OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel toredas tudengieas 22 aastane, K. R. parimas nooruses 28 aastane, H. R. küpses vanuses 61 aastane, P. S..

K. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. Enne VIPMARINE OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet AMITRONIK OÜ. Täna ta siiski enam VIPMARINE OÜ eesotsas ei toimeta.

. Enne VIPMARINE OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TEED JA TÄNAVAD GROUP OÜ. Täna ta siiski enam VIPMARINE OÜ eesotsas ei toimeta.

. Enne VIPMARINE OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet VIRU-NIGULA TUULEJÕUD OÜ. Täna ta siiski enam VIPMARINE OÜ eesotsas ei toimeta.

VIPMARINE OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus" turul 265 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 102.7 miljonit eurot, millest VIPMARINE OÜ osa on tubli 0.3%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..