Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

TPT OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

435 külastajat

2 jälgijat

TPT OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, TPT OÜ sündis 13 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis TPT OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti A. O. (05.12.1982) ja H. T. (03.10.1981). TPT OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel toredas tudengieas 24 aastane, A. O. parimas nooruses 26 aastane, H. T..

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TPT OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet MARICO OÜ. TPT OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

H. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TPT OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam TPT OÜ eesotsas ei toimeta.

TPT OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Arvutialased konsultatsioonid" turul 249 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 87.7 miljonit eurot, millest TPT OÜ osa on kahanenud alla 0.1%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Info ja side

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..