Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

VIP SHOP OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 950 külastajat

23 jälgijat

VIP SHOP OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, VIP SHOP OÜ sündis 13 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel kuid tiksus vaikselt 4 aastat, enne kui algas aktiivne äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis VIP SHOP OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (1.5 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti K. R. (28.11.1985), H. R. (09.02.1979) ja P. S. (22.09.1946). 8 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel toredas tudengieas 22 aastane, K. R. parimas nooruses 28 aastane, H. R. küpses vanuses 61 aastane, P. S..

K. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. Enne VIP SHOP OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet AMITRONIK OÜ. Täna ta siiski enam VIP SHOP OÜ eesotsas ei toimeta.

. Enne VIP SHOP OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TEED JA TÄNAVAD GROUP OÜ. Täna ta siiski enam VIP SHOP OÜ eesotsas ei toimeta.

. Enne VIP SHOP OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet VIRU-NIGULA TUULEJÕUD OÜ. Täna ta siiski enam VIP SHOP OÜ eesotsas ei toimeta.

VIP SHOP OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Restoranid jm toitlustuskohad" turul 640 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 387.1 miljonit eurot, millest VIP SHOP OÜ osa on tubli 0.5%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Toit ja majutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..