Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

VT MOODUL OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

3 346 külastajat

35 jälgijat

VT MOODUL OÜ: Sünnilugu

Harju maakonnas toimetav ettevõte, VT MOODUL OÜ sündis 13 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis VT MOODUL OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (2.33 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti K. R. (28.11.1985), H. R. (09.02.1979) ja P. S. (22.09.1946). VT MOODUL OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel toredas tudengieas 22 aastane, K. R. parimas nooruses 28 aastane, H. R. küpses vanuses 61 aastane, P. S..

K. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. Enne VT MOODUL OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet AMITRONIK OÜ. Täna ta siiski enam VT MOODUL OÜ eesotsas ei toimeta.

. Enne VT MOODUL OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TEED JA TÄNAVAD GROUP OÜ. Täna ta siiski enam VT MOODUL OÜ eesotsas ei toimeta.

. Enne VT MOODUL OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet VIRU-NIGULA TUULEJÕUD OÜ. Täna ta siiski enam VT MOODUL OÜ eesotsas ei toimeta.

VT MOODUL OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muude metallpaakide, -reservuaaride ja -mahutite tootmine" turul 12 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 20.2 miljonit eurot, millest VT MOODUL OÜ osa on tubli 14.9%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..