Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

SKM HALJASTUS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 904 külastajat

25 jälgijat

SKM HALJASTUS OÜ: Sünnilugu

Kilingi-Nõmme linna kandis toimetav ettevõte, SKM HALJASTUS OÜ sündis 13 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis SKM HALJASTUS OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (287277.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti K. S. (11.01.1985) ja M. S. (11.10.1984). SKM HALJASTUS OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel toredas tudengieas 22 aastane, K. S. toredas tudengieas 23 aastane, M. S..

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SKM HALJASTUS OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet HUNTING CLUB EST OÜ. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle SKM HALJASTUS OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

M. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. Enne SKM HALJASTUS OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SEBAK SPORT OÜ. Täna ta siiski enam SKM HALJASTUS OÜ eesotsas ei toimeta.

SKM HALJASTUS OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Metsamajandust abistavad tegevused" turul 439 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 122.8 miljonit eurot, millest SKM HALJASTUS OÜ osa on 0.1%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..