Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

LEMMA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 197 külastajat

42 jälgijat

LEMMA OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, LEMMA OÜ sündis 13 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis LEMMA OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (145925.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti P. T. (27.02.1985), K. R. (09.02.1976), P. V. (08.11.1960) ja H. K. (23.09.1984). LEMMA OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel toredas tudengieas 22 aastane, P. T. parimas nooruses 31 aastane, K. R. kaunis keskeas 47 aastane, P. V. toredas tudengieas 23 aastane, H. K..

P. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne LEMMA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle LEMMA OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

K. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. Enne LEMMA OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet ADEPTE OÜ. Täna ta siiski enam LEMMA OÜ eesotsas ei toimeta.

. Enne LEMMA OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TALLINNA ARSTIDE LIIT MTÜ. Täna ta siiski enam LEMMA OÜ eesotsas ei toimeta.

H. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne LEMMA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam LEMMA OÜ eesotsas ei toimeta.

LEMMA OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus" turul 359 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 104.0 miljonit eurot, millest LEMMA OÜ osa on tubli 0.2%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..