Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

HELLMANN WORLDWIDE LOGISTICS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

2 917 külastajat

27 jälgijat

HELLMANN WORLDWIDE LOGISTICS OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, HELLMANN WORLDWIDE LOGISTICS OÜ sündis 13 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis HELLMANN WORLDWIDE LOGISTICS OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (2.75 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti P. N. (06.10.1971) ja H. K. (05.12.1967). HELLMANN WORLDWIDE LOGISTICS OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 36 aastane, P. N. kaunis keskeas 40 aastane, H. K..

P. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne HELLMANN WORLDWIDE LOGISTICS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle HELLMANN WORLDWIDE LOGISTICS OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

. Enne HELLMANN WORLDWIDE LOGISTICS OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet CARGO TOP OÜ. Täna ta siiski enam HELLMANN WORLDWIDE LOGISTICS OÜ eesotsas ei toimeta.

HELLMANN WORLDWIDE LOGISTICS OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Veoste ekspedeerimine" turul 392 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 496.1 miljonit eurot, millest HELLMANN WORLDWIDE LOGISTICS OÜ osa on tubli 0.5%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Transport

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..