Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

FURIOSA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

257 külastajat

7 jälgijat

FURIOSA OÜ: Sünnilugu

Harju maakonnas toimetav ettevõte, FURIOSA OÜ sündis 13 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis FURIOSA OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (56256.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti K. R. (28.11.1985), H. R. (09.02.1979) ja P. S. (22.09.1946). FURIOSA OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel toredas tudengieas 22 aastane, K. R. parimas nooruses 28 aastane, H. R. küpses vanuses 61 aastane, P. S..

K. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. Enne FURIOSA OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet AMITRONIK OÜ. Täna ta siiski enam FURIOSA OÜ eesotsas ei toimeta.

. Enne FURIOSA OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TEED JA TÄNAVAD GROUP OÜ. Täna ta siiski enam FURIOSA OÜ eesotsas ei toimeta.

. Enne FURIOSA OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet VIRU-NIGULA TUULEJÕUD OÜ. Täna ta siiski enam FURIOSA OÜ eesotsas ei toimeta.

FURIOSA OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Elamute ja mitteeluhoonete ehitus" turul 1326 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 707.4 miljonit eurot, millest FURIOSA OÜ osa on tubli 0.0%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..