Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

RENOVEERIMISPROJEKT OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

844 külastajat

9 jälgijat

RENOVEERIMISPROJEKT OÜ: Sünnilugu

Tartu linna kandis toimetav ettevõte, RENOVEERIMISPROJEKT OÜ sündis 13 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis RENOVEERIMISPROJEKT OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (88959.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti K. R. (28.11.1985), H. R. (09.02.1979) ja P. S. (22.09.1946). RENOVEERIMISPROJEKT OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel toredas tudengieas 22 aastane, K. R. parimas nooruses 28 aastane, H. R. küpses vanuses 61 aastane, P. S..

K. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. Enne RENOVEERIMISPROJEKT OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet AMITRONIK OÜ. Täna ta siiski enam RENOVEERIMISPROJEKT OÜ eesotsas ei toimeta.

. Enne RENOVEERIMISPROJEKT OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TEED JA TÄNAVAD GROUP OÜ. Täna ta siiski enam RENOVEERIMISPROJEKT OÜ eesotsas ei toimeta.

. Enne RENOVEERIMISPROJEKT OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet VIRU-NIGULA TUULEJÕUD OÜ. Täna ta siiski enam RENOVEERIMISPROJEKT OÜ eesotsas ei toimeta.

RENOVEERIMISPROJEKT OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine" turul 540 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 178.7 miljonit eurot, millest RENOVEERIMISPROJEKT OÜ osa on tubli 0.1%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..