Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

LANSEC OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 885 külastajat

30 jälgijat

LANSEC OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, LANSEC OÜ sündis 13 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis LANSEC OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (2.1 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti K. S. (19.12.1967) ja M. K. (16.12.1968). LANSEC OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 39 aastane, K. S. kaunis keskeas 38 aastane, M. K..

. Enne LANSEC OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SPORDIKLUBI VIIMSI HC MTÜ. LANSEC OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne LANSEC OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. LANSEC OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

LANSEC OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Tulekahjualarmide, häire- ja valvesignalisatsiooni paigaldus" turul 78 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 44.4 miljonit eurot, millest LANSEC OÜ osa on tubli 3.6%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..