Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

PARUS EESTI OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

362 külastajat

21 jälgijat

PARUS EESTI OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, PARUS EESTI OÜ sündis 13 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis PARUS EESTI OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (638188.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti L. S. (22.04.1979) ja L. R. (26.09.1967). PARUS EESTI OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 28 aastane, L. S. kaunis keskeas 40 aastane, L. R..

L. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne PARUS EESTI OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam PARUS EESTI OÜ eesotsas ei toimeta.

. Enne PARUS EESTI OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet BALTIC INTERTEX OÜ. Täna ta siiski enam PARUS EESTI OÜ eesotsas ei toimeta.

PARUS EESTI OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Elektroonilise side teenused fikseeritud sidevõrgus" turul 23 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 174.2 miljonit eurot, millest PARUS EESTI OÜ osa on tubli 0.5%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Info ja side

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..