Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

KVT EHITUS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

2 134 külastajat

22 jälgijat

KVT EHITUS OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, KVT EHITUS OÜ sündis 13 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis KVT EHITUS OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti K. V. (15.12.1979) ja T. K. (02.09.1978). KVT EHITUS OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 28 aastane, K. V. parimas nooruses 29 aastane, T. K..

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KVT EHITUS OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KIRKEVAL OÜ. KVT EHITUS OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KVT EHITUS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. KVT EHITUS OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

KVT EHITUS OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Krohvimine" turul 34 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 6.9 miljonit eurot, millest KVT EHITUS OÜ osa on kahanenud alla 8.6%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..