Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

SPORTS HOLDING OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

295 külastajat

58 jälgijat

SPORTS HOLDING OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, SPORTS HOLDING OÜ sündis 13 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel kuid seisis 1 aastat "riiulis", enne kui elumärki andis ja algas äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis SPORTS HOLDING OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (483111.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti K. B. (08.02.1972) ja L. J. (19.05.1987). 11 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel parimas nooruses 35 aastane, K. B. toredas tudengieas 20 aastane, L. J..

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SPORTS HOLDING OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet NETVENTURE EESTI OÜ. SPORTS HOLDING OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

L. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SPORTS HOLDING OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet JAPETUS EESTI OÜ. Täna ta siiski enam SPORTS HOLDING OÜ eesotsas ei toimeta.

SPORTS HOLDING OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused" turul 274 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 267.1 miljonit eurot, millest SPORTS HOLDING OÜ osa on tubli 0.3%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Info ja side

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..