Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

FS KINDLUSTUSMAAKLER OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

647 külastajat

9 jälgijat

FS KINDLUSTUSMAAKLER OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis FS KINDLUSTUSMAAKLER OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti A. E. (08.03.1980) ja D. N. (22.04.1980). FS KINDLUSTUSMAAKLER OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 27 aastane, A. E. parimas nooruses 27 aastane, D. N..

A. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. Enne FS KINDLUSTUSMAAKLER OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet FS TEENUSED OÜ. FS KINDLUSTUSMAAKLER OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

D. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 4 aastat. Enne FS KINDLUSTUSMAAKLER OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet DBN CONSULT OÜ. Täna ta siiski enam FS KINDLUSTUSMAAKLER OÜ eesotsas ei toimeta.

FS KINDLUSTUSMAAKLER OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Kindlustusagentide ja -vahendajate tegevus" turul 35 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 11.4 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Finantstegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..