Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

DEMAX METALL OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

239 külastajat

7 jälgijat

DEMAX METALL OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, DEMAX METALL OÜ sündis 13 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel kuid tiksus vaikselt 2 aastat, enne kui algas aktiivne äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis DEMAX METALL OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti M. A. (21.11.1982) ja D. T. (05.03.1983). 10 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel toredas tudengieas 25 aastane, M. A. toredas tudengieas 24 aastane, D. T..

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne DEMAX METALL OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. DEMAX METALL OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

D. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne DEMAX METALL OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam DEMAX METALL OÜ eesotsas ei toimeta.

DEMAX METALL OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Ajutise tööjõu rent" turul 128 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 78.3 miljonit eurot, millest DEMAX METALL OÜ osa on kahanenud alla 0.4%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Haldustegevused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..