Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

INSTAR EBC OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

671 külastajat

1 jälgija

INSTAR EBC OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, INSTAR EBC OÜ sündis 13 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis INSTAR EBC OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (72657.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti K. V. (21.05.1981) ja T. S. (11.03.1980). INSTAR EBC OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 26 aastane, K. V. parimas nooruses 27 aastane, T. S..

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne INSTAR EBC OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle INSTAR EBC OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne INSTAR EBC OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet REDRING INVEST OÜ. Täna ta siiski enam INSTAR EBC OÜ eesotsas ei toimeta.

INSTAR EBC OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Turu-uuringud ja avaliku arvamuse küsitlused" turul 42 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 6.3 miljonit eurot, millest INSTAR EBC OÜ osa on tubli 3.1%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..