Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

PIRITA MOTO OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

123 külastajat

0 jälgijat

PIRITA MOTO OÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus PIRITA MOTO OÜ meeskonda 1 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 1 170 EUR/kuus.

Võrdlus eelmise kvartaliga

Võrreldes II kvartaliga meeskonna suurus ei muutunud.

Aasta kokkuvõte

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 760 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 2 249 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 70 protsenti.

Palgaralli

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2018) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 52 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 632 EUR.

Võrdlus valdkonna keskmisega

PIRITA MOTO OÜ tegutseb sektoris HULGI- JA JAEKAUBANDUS; MOOTORSÕIDUKITE JA MOOTORRATASTE, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 120 EUR kuus. Harju, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 340 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..