Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

PARTNER VEOD OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 733 külastajat

12 jälgijat

PARTNER VEOD OÜ: Sünnilugu

Rakvere linna kandis toimetav ettevõte, PARTNER VEOD OÜ sündis 12 aastat tagasi, veel masu ajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis PARTNER VEOD OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (966863.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti U. V. (02.12.1958) ja I. K. (17.11.1958). PARTNER VEOD OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 49 aastane, U. V. kaunis keskeas 49 aastane, I. K..

U. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne PARTNER VEOD OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam PARTNER VEOD OÜ eesotsas ei toimeta.

. Enne PARTNER VEOD OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet I.T.K. KAUBANDUS OÜ. Täna ta siiski enam PARTNER VEOD OÜ eesotsas ei toimeta.

PARTNER VEOD OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Kaubavedu maanteel" turul 2359 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1082.5 miljonit eurot, millest PARTNER VEOD OÜ osa on tubli 0.1%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Transport

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..