Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

BALTIC BUSINESS MACHINE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

316 külastajat

0 jälgijat

BALTIC BUSINESS MACHINE OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, BALTIC BUSINESS MACHINE OÜ sündis 12 aastat tagasi, veel masu ajal kuid tiksus vaikselt 4 aastat, enne kui algas aktiivne äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis BALTIC BUSINESS MACHINE OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma pani püsti G. C. Z.. 8 aastat tagasi puhus ettevõttele elu sisse tol hetkel kaunis keskeas 38 aastane, G. C. Z..

G. C. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 4 aastat. Enne BALTIC BUSINESS MACHINE OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet FERTUM INVEST OÜ. Täna ta siiski enam BALTIC BUSINESS MACHINE OÜ eesotsas ei toimeta.

BALTIC BUSINESS MACHINE OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus" turul 4871 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1776.6 miljonit eurot, millest BALTIC BUSINESS MACHINE OÜ osa on kahanenud alla 0.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Haldustegevused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..