Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ALU METALL OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

2 670 külastajat

43 jälgijat

ALU METALL OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, ALU METALL OÜ sündis 12 aastat tagasi, veel masu ajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ALU METALL OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (4.08 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti H. V. (12.07.1975) ja K. A. (13.08.1976). ALU METALL OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 32 aastane, H. V. parimas nooruses 31 aastane, K. A..

H. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 3 aastat. Enne ALU METALL OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet BALTINSTALL GRUPP OÜ. ALU METALL OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

K. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 5 aastat. Enne ALU METALL OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet AKR INVEST OÜ. Täna ta siiski enam ALU METALL OÜ eesotsas ei toimeta.

ALU METALL OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muud eriehitustööd" turul 212 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 56.6 miljonit eurot, millest ALU METALL OÜ osa on tubli 7.3%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..