Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

HOKI OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

435 külastajat

2 jälgijat

HOKI OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, HOKI OÜ sündis 12 aastat tagasi, veel masu ajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis HOKI OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti I. L. (22.01.1971) ja M. S. (28.10.1975). HOKI OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 36 aastane, I. L. parimas nooruses 32 aastane, M. S..

. Enne HOKI OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet HOKIKLUBI MARK WINNER MTÜ. HOKI OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne HOKI OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. HOKI OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

HOKI OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muude kindlate kaupade vahendamine" turul 220 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 257.0 miljonit eurot, millest HOKI OÜ osa on kahanenud alla 0.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..