Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

MASCOT BALTIC OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

2 037 külastajat

41 jälgijat

MASCOT BALTIC OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, MASCOT BALTIC OÜ sündis 12 aastat tagasi, veel masu ajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis MASCOT BALTIC OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (9.23 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti O. S. (25.10.1964) ja J. K. (26.04.1966). MASCOT BALTIC OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 43 aastane, O. S. kaunis keskeas 41 aastane, J. K..

. Enne MASCOT BALTIC OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet GLORIUS OÜ. MASCOT BALTIC OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne MASCOT BALTIC OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. MASCOT BALTIC OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

MASCOT BALTIC OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muude elektriseadmete tootmine" turul 26 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 117.1 miljonit eurot, millest MASCOT BALTIC OÜ osa on tubli 11.2%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..