Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ARPOS TRADE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

229 külastajat

4 jälgijat

ARPOS TRADE OÜ: Sünnilugu

Valga maakonnas toimetav ettevõte, ARPOS TRADE OÜ sündis 12 aastat tagasi, veel masu ajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ARPOS TRADE OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (125523.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti H. M. (14.02.1977) ja M. M. (11.12.1974). ARPOS TRADE OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 30 aastane, H. M. parimas nooruses 33 aastane, M. M..

. Enne ARPOS TRADE OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet NETMAN TRADING OÜ. Täna ta siiski enam ARPOS TRADE OÜ eesotsas ei toimeta.

. Enne ARPOS TRADE OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet MEEDIA24 OÜ. Täna ta siiski enam ARPOS TRADE OÜ eesotsas ei toimeta.

ARPOS TRADE OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Vundamendi-, betooni- jm müüritööd" turul 63 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 28.7 miljonit eurot, millest ARPOS TRADE OÜ osa on tubli 0.1%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..