Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

EUROTIMBER OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

286 külastajat

5 jälgijat

EUROTIMBER OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, EUROTIMBER OÜ sündis 12 aastat tagasi, veel masu ajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis EUROTIMBER OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti K. R. (28.11.1985), H. R. (09.02.1979) ja P. S. (22.09.1946). EUROTIMBER OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel toredas tudengieas 22 aastane, K. R. parimas nooruses 28 aastane, H. R. küpses vanuses 61 aastane, P. S..

K. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. Enne EUROTIMBER OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet FURIOSA OÜ. Täna ta siiski enam EUROTIMBER OÜ eesotsas ei toimeta.

. Enne EUROTIMBER OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TEED JA TÄNAVAD GROUP OÜ. Täna ta siiski enam EUROTIMBER OÜ eesotsas ei toimeta.

. Enne EUROTIMBER OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet VIRU-NIGULA TUULEJÕUD OÜ. Täna ta siiski enam EUROTIMBER OÜ eesotsas ei toimeta.

EUROTIMBER OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Metsaraie" turul 465 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 170.9 miljonit eurot, millest EUROTIMBER OÜ osa on kahanenud alla 0.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Põllumajandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..